Dla niej i dla niego

Filc to najstarszy materiał wymyślony przez człowieka. Pozwala wykorzystać największą zaletę wełny jaką jest świetna izolacja przy dużej oddychalności, jednocześnie minimalizując jej największą wadę jaką jest chłonność. Dodatkowo sfilcowana wełna nie gryzie przez co nosi się ją znacznie przyjemniej, a gdyby tego było mało to filc jest jeszcze ponadczasowo modny. Dlatego staramy się systematycznie poszerzać naszą ofertę o nowe filcowe dodatki i akcesoria zarówno dla niej i jak dla niego. Portfele, etui, kapelusze czy torby mogą stać się oryginalnym akcentem każdej stylizacji. Natomiast dla miłośników zwykłej wełny mamy ciepłe czapki, szale, rękawiczki i różnego rodzaju ocieplacze, jednocześnie uspokajamy, że dzięki polarowym podszewkom również i one nie gryzą.

Kapelusze

Filcowy kapelusz to bardzo oryginalny dodatek. Można przyozdobić go w dowolny sposób albo zostawić w jego naturalnej, czystej formie. Do wyboru oferujemy kilka kolorów i wzorów inspirowane naturą oraz dusza jaką wnosi w te przedmioty praca ludzkich rąk.

Torby i Etui

Oryginalne torby i etui to prostota i funkcjonalność w naturalnym wydaniu. Niezwykły design i równocześnie subtelne niuanse filcowej faktury sprawiają, że każdy produkt jest niepowtarzalny.

Wełna

Naszych wełnianych czapek, szali i rękawiczek nie powstydziłaby się żadna babcia. Do ich wykonania użyto najlepszej, 100% wełny i tak samo jak babcine wykonane są całkowicie ręcznie. Na dodatek, dzięki zastosowaniu polarowych podszewek, nie gryzą :)

  • Pomysł na prezent

    Wszystkie nasze produkty pakujemy w ekologiczne pudełka z niebarwionej tektury. Dzięki temu nie tylko są bardziej przyjazne środowisku ale też estetyczne. Doskonale nadają się na prezent na każdą okazję.

    Opakowanie

© 2016 Feltiness.pl - all right reserved