Dywany

Najpierw ręcznie z czystej, owczej wełny wyrabiane są filcowe kulki. Następnie są one łączone ze sobą jedna po drugiej...
Te tradycyjne, nepalskie dywany powstają bez maszyn, szablonów czy dokładnych projektów - wyłącznie dzięki niezwykłym umiejętnościom, doświadczeniu i wrażliwości ludzi którzy je tworzą. W zależności od koloru dywan może dostosować się jak i podkreślić wnętrze ale także nadać mu niesamowity charakter. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie , sypialni jak i w pokoju dziecięcym (choć nie tylko dzieciaki uwielbiają wylegiwać się na ciepłych i masujących kulkach). Ciężko znaleźć ograniczenia w ich wykorzystaniu.

Wrażenia

Postawienie stopy na takim dywanie to zupełnie nowe doznanie. Kulki są miłe w dotyku, a ich nieregularna powierzchnia masuje stopy. Zastosowana w nich sfilcowana wełna ociepla, wygłusza, oddycha a przy tym jest w 100% naturalna.

Kolory

Dywany wręcz zachwycają swoimi kolorami. Niektóre wykorzystują stonowane odcienie, inne ożywiają poprzetykane gdzieniegdzie kontrastowe kulki. Te najbardziej kolorowe nawiązują do nepalskich tradycji.

Dodatki

W naszej ofercie znajduje się wiele innych ręcznych wyrobów, które również zaakcentują wnętrze ciepłem i oryginalnością. Kulkowe pufy wręcz zachęcają aby choć na chwilę na nich przysiąść, natomiast te miękkie, przypominające wyglądem rzeczne otoczaki cieszą oko i przywołują skojarzenia z ogrodami Zen. Maty i podkładki z kolorowych kulek nie tylko świetnie nadają się pod gorące naczynia ale są także doskonałą ozdobą stołu. Musimy również przyznać, że wszystkie dzieciaki uwielbiają nasze kolorowe dywaniki i filcowe zwierzaki.

  • Jaki kolor do Ciebie pasuje?

    Jeśli zalezy Ci na jakimś specyficznym zestawieniu kolorów albo potrzebujesz dywanu w innym rozmiarze czy kształcie - napisz do nas. Na pewno trzeba będzie poczekać i cena będzie trochę inna ale za to dywan będzie odpowiadał twoim potrzebom.

© 2016 Feltiness.pl - all right reserved